Search
Close this search box.

Projektas „Vaikų svajonės“

318670047_1856652071

Projektas „Vaikų svajonės“ pradėtas 2010 metais. Projektą organizuojantys žmonės dalyvauja savanoriškai bei neatlygintinai, aukodami savo asmeninį laiką ir kitus išteklius. Projekto tikslas – išpildyti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių, nuo kūdikių iki 14 metų, vaikų svajones bei padrąsinti vaikus tikėti savo svajonėmis ir jų siekti. Šiaulių rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro socialiniai darbuotojai darbui su šeimomis reguliarių susitikimų metu pasikalba su vaikais apie jų svajones, kurių išsipildymo vaikai labiausiai trokšta.
2021 metais nuspręsta išplėsti projekto veiklą nuo vieno iki 5 projektų. Šiemet Socialinių paslaugų centro socialiniai darbuotojai darbui su šeimomis nusprendė dalyvauti trijuose projektuose. „Kūdikių dovanų projektas“ (balandis): įvairūs daiktai sunkiai besiverčiančiose šeimose augantiems kūdikiams ir jų mamoms. „Mokyklos dovanų projektas“ (rugpjūtis): mokyklinės prekės sunkiai besiverčiančiose šeimose augantiems vaikams. Tradicinis „Kalėdinių dovanų projektas“ (lapkritis-gruodis): įvairūs daiktai sunkiai besiverčiančiose šeimose augantiems vaikams.
Darbas nelengvas, reikalaujantis ne tik laiko sąnaudų, bet ir kantrybės. Vaikai motyvuojami tikėti savo svajonėmis, o kartais mokomi suprasti, kad ne visada visos svajonės pildosi. Tarpininkauta su svajonių įgyvendintojais ir rėmėjais. Komanda dirbo su meile ir pasišventimu, ir ne veltui, nes iš tėvelių sulaukė nemažai padėkų, matė vaikų veiduose džiaugsmą ir pasitenkinimą.
Visų socialinių darbuotojų vardu dėkojame projekto rengėjams, rėmėjams, svajonių įgyvendintojams už vaikų įgyvendintas svajones.

Šiaulių rajono savivaldybės socialių paslaugų centro
atvejo vadybininkė ir „Vaiko svajonių“

projekto koordinatorė Birutė Orentienė

Bendrinti
Skip to content