Search
Close this search box.

Paprastos kasdienybės nepaprastos spalvos

naujiena

Nuostabiai gražią rudens dieną Bazilionų miestelyje, Bubių seniūnijoje, kartu su individualios priežiūros darbuotoja Gražina, kuri taip pat gyvena Bazilionų miestelyje, apsilankėme pas senjorę Feliciją. Vizito tikslas – pasikalbėti apie jai skirtas pagalbos namuose paslaugas, pasirašyti paslaugų teikimo sutartį.

Mus pasitiko labai maloni močiutė, kuri su šypsena veide pakvietė mus užeiti į savo jaukius namus. Bendravimas buvo labai šiltas ir nuoširdus. Felicija papasakojo apie savo ilgo gyvenimo kelią, patirtį, prisiminė tuos laikus, kai ji aktyviai dalyvavo bendruomenės renginiuose, išvykose. Močiutė ir šiandien domisi pasauliu, įvykiais Lietuvoje. Ją supančius žmones ji žavi kaip šviesi asmenybė.

Gražinos paprašyta nesikuklinti ir parodyti savo darbelius, močiutė atnešė mandalų spalvinimo knygas. Kartu pasidžiaugėme nuostabiais kūriniais. Močiutė jaučia malonumą iš paprasto buvimo – kasdienybės, susidedančios iš mažų darbelių bei kasdienių grožio pergalių, nes tai puikus būdas atsipalaiduoti, nusiraminti.

Atsisveikindamos padėkojome už šiltą, malonų priėmimą ir palinkėjome stipriausios sveikatos.
Informaciją parengė socialinio darbo organizatorė Lina Šiukšterienė

Nuotraukų viešinimui sutikimas gautas.

Bendrinti
Skip to content